Fred je tudi uradno postal član Uniteda

Premier Liga 21. Jun 201816:11 > 16:14
Buda Mendes, Getty Images

Nova spektakularna predstavitev novega igralca Manchester Uniteda (glej video spodaj), a zato toliko bolj pričakovana okrepitev. Zdaj je tudi uradno, Fred se iz Šahtarja seli v Manchester.

To je največji klub na svetu, navdušen sem, ker prihajam v to super ekipo. Sodelovanje z Mourihnom, ki je v svoji trenerski karieri osvojil toliko lovorik, je priložnost, ki je nisem želel zamuditi,” je ob podpisu pogodbe dejal Fred, ki je trenutno z brazilsko reprezentanco na svetovnem prvenstvu v Rusiji.

Fred bo dopolnil našo zvezno vrsto, ima kakovost, ki jo potrebujemo. Je kreativen in zna podajati, to bo naši igri dalo novo dimenzijo,” je dejal Mourinho, ki je za Freda odštel 60 milijonov evrov, Brazilec pa je podpisal petletno pogodbo.