Higuain v London, Juventusu 60 milijonov?

Premier Liga 16. Jul 20186:48 > 6:53
Francesco Pecoraro/Getty Images

Kot smo že poročali, se želi novi trener Chelseaja Maurizio Sarri na Stamford Bridgu obdati z novimi okrepitvami, ki v nogometnem svetu veljajo za preverjene, obenem pa želi pripeljati tudi nekatere igralce iz Napolija, kjer je še lani deloval kot glavni trener.

V primeru, da so govorice angleških in italijanskih medijev točne in resnične, bi Gonzalo Higuain ob prestopu iz Juventusa v Chelsea na sezono zaslužil 7,5 milijona evrov. Novopečeni trener Chelseaja Maurizio Sarri pa je že izpolnil obljubo, da se bo začel obkroževati z nogometaši, ki jih dobro pozna. Z argentinskim nogometašem sta sodelovala pri Napoliju.

Pogodba Higuaina bo načrtovana za tri leta. V dogovarjanju za prestop pa pomaga tudi agent Fali Ramadani, ki je pomagal tudi pri prestopu Sarrija iz Italije v London.

Po mnenju Sarrija, njegov novi klub potrebuje prepričljivega napadalca, ki bi redno tresel mreže nasprotnikov poleg Alvara Morate, v tej zgodbi pa bo največ pridobil Juventus, ki je svojo klubsko blagajno dodobra izpraznil s prestopom Cristiana Ronalda iz Reala v Torino.