Chelsea raztrgal Hazardova namigovanja

Premier Liga 16. Jul 20182:29 > 2:40
Clive Rose/Getty Images

Za Edena Hazarda se že dlje časa zanimata Real Madrid in Barcelona, a Chelsea se na vse pretege trudi, da obdrži svojega najboljšega nogometaša.

Po poročanju angleških medijev je Chelsea več kot pripravljen zavrniti vse ponudbe madridskega Reala in Barcelone za belgijskega zvezdnika Edena Hazarda, ki jih bosta kluba poslala na Stamford Bridge. Že dlje časa krožijo namigovanja, da naj bi Hazard že poleti zapustil London, medtem pa so se stvari v Chelseaju močno spremenile tudi s prihodom novega trenerja Maurizia Sarrija.

Cheslea bo Hazardu ponudil novo pogodbo, ki bi mu na teden prinesla kar 300.000 funtov (!!!). Belgijec je v soboto po tekmi za tretje mesto na mundialu, ki jo je dobila njegova reprezentanca dejal, da morda potrebuje nov karierni izziv.

Šel bom na dopust in si postavil nekaj vprašanj. Po šestih krasnih letih v Londonu je morda čas, da odkrijem nekaj novega. Lahko se odločim, da ostam, lahko pa grem, a odvisno je od Chelseaja in če me bo pustil, drugače bo to moja zadnja destinacija. V tem trenutku, po svetovnem prvenstvu sem v trenutku, ko potrebujem spremembo. Vsi veste, katera destinacija mi je najbolj všeč,” je dejal Hazard.

Chelsea bi, v primeru da se odločijo za prodajo Belgijca, v zameno želel dobiti 200 milijonov funtov, to pa je cena, ki je previsoka tudi za Real ali Barco. Londonski klub se je znašel v nakupovalni mrzlici, saj je do konca prestopnega roka le še slab mesec, nova sezona v Premier ligi pa tik za vogalom.