Chelsea in Real blizu dogovora, Courtois odhaja

Premier Liga 17. Jul 201818:57 > 19:01
Catherine Ivill Getty Images Sport

Vratar Chelseaja Thibaut Courtois je na pragu prestopa v Real Madrid. Kluba naj bi se v prihajajočih dneh do konca meseca dogovorila o vrednosti posla. Belgijski čuvaj mreže naj bi madridski klub stal 35 milijonov evrov, poroča Radio Monte Carlo.

Courtois vstopa v zadnje leto pogodbe s Chelseajem, modri pa ne želijo tvegati, da bi ga prihodnje leto izgubili brez odškodnine. Glede na to, da 26-letni Belgijec ne želi podpisati nove pogodbe, bo verjetno najkasneje januarja postal član kraljevega kluba.

Real si želi z njim podpisati štiriletno pogodbo, poleg tega pa hočejo v svojih vrstah za prihodnjo sezono tudi njegovega reprezentančnega kolega, Edena Hazarda, ki je jasno izrazil željo, da prestopi v madridski klub.

Po poročanju tujih medijev je Chelsea zavrnil kar 120 milijonov funtov bogato ponudbo Reala, a bo kraljevi klub najbrž nadaljeval z višanjem zneska.