Barca čaka Williana, ta v napetih odnosih s Chelseajem

Premier Liga 19. Jul 201818:30 > 18:49
Getty Image

Angleški mediji poročajo, da je Brazilec odločen oditi, a ga je Sarri prosil, naj trenira še en teden z njimi, preden se poslovi.

Getty Image

Willian Borges obupano želi zapustiti Chelsea kljub prošnjam novega menedžerja Maurizija Sarrija. Enako je prosil še dva zvezdnika Modrih, ki sta prav tako nezadovoljna v klubu – Eden Hazard in Thibaut Courtois.

The Sun pravi, da je Willian odločen. K vsemu naj bi botroval slab odnos in nestrinjanje s pristopom bivšega trenerja Antonija Conteja. 5 let na Stamford Bridgeju je po njegovem dovolj. Sarri je ekipi obljubil odprto in atraktivno igro, a to Brazilca ne zanima več. Pri 29-letih se želi preiskusiti še drugje, z drugo ekipo v drugem okolju. Sarri se skuša upirati ‘grožnjam’ in zadržati nogometaše, saj bi poleg Williana k Barceloni tudi Hazard in Courtois zbežala k Real Madridu.

Kluba sta že nekaj časa v pogajanjih, saj Chelsea zahteva za Williana 80 milijonov evrov.