Chelsea aktiven do zadnjega. Po Kepi prihaja še Kovačič

Getty Images/Denis Doyle

Hrvaški reprezentant Mateo Kovačić bi moral v sredo na zdravniške preglede na Stamford Bridgeju, ko se Real in Chelsea dogovorita glede njegove posoje.

Sky poroča, da naj bi Kovačić v sredo po vrnitvi iz turneje po Ameriki odpotoval v London na zdravniški pregled.

Že več dni se piše in govori, da naj bi se hrvaški nogometaš preselil v Premier ligo. Kovačić je pred kratkim javno izjavil, da si želi zapustiti kraljevi klub. Največ zanimanja zanj je pokazal menedžer Chelsea Mauricio Sarri.

Hrvat ima pogodbo z Realom do leta 2021, a po poročanjih naj bi prišel na Stamford Bridge kot posojen igralec.

Malo pred tem je vratar Atheltica iz Bilbaja Kepa Arrisabalaga plačal svojo odkupno klavzulo in si s tem zagotovil odhod iz kluba in prestop v Chelsea.