Mourinho tarča kritik, navijači zbirajo denar za slovo

Premier Liga 8. Avg 201820:31 > 20:44
Sportbible.com

Ob slabih predstavah med poletnimi pripravami so se na začetku tedna hitro začela ugibanja o prihodnosti Joseja Mourinha na klopi Manchester Uniteda. Rdeči vragi bi morali za predčasno slovo Portugalcu odšteti kar 12 milijonov funtov, eden izmed navijačev pa je začel s prav posebno kampanjo....

Nekdanji trener Chelseaja je na stavnicah favorit, da bo v novi sezoni Premier lige kot prvi dobil nogo. Navijači Manchester Uniteda so po obupnih predstavah na pripravljalnih tekmah in neaktivnosti v prestopnem roku razjarjeni, eden pa je šel tako daleč, da je s pomočjo platforme GoFundMe pričel z zbiranjem sredstev, s katerimi bi Jose Mourinho klub zapustil brez stroškov.

Klub je sicer med poletnim prestopnim rokom pripeljal vezista Freda, bočnega branilca Dioga Dalota in vratarja Leeja Granta. Omenjeni vsekakor niso okrepitve prve kategorije in to navijače angleškega velikana še kako skrbi.

Zaenkrat je nepričakovano redkobeseden tudi izvršni direktor Uniteda Ed Woodward, ki pa naj bi vseeno koval načrt za prestop novega osrednjega branilca. Med glavnimi kandidati so Toby Alderweireld, Harry Maguire in Jerome Boateng. Časa ni več veliko, saj se prestopni rok na Otoku konča že v četrtek.

Kaj pa vi pravite, bo Mourinho zares prvi manadžer v prihajajoči sezoni Premier lige, ki bo ostal brez službe? Svoje mnenje lahko podate v komentarjih.