Mourinho: Pogba je v United prišel srečen

Premier Liga 10. Avg 20188:51 > 8:51
Catherine Ivill/Getty Images

Trener Manchester Uniteda Jose Mourinho pravi, da je njegov zvezdnik na sredini igrišča Paul Pogba zadovoljen in srečen prišel na priprave kluba na novo sezono.

Paul Pogba je poleti s Francijo osvojil svetovno nogometno prvenstvo v Rusiji, zato je imel 25-letni nogometaš več časa za počitek kot ostali soigralci pri Manchester Unitedu, Francoz pa se je pripravam kluba na novo sezono Premier lige, ki se začne v petek, prišel šele v ponedeljek.

Takrat je United dobil tudi ponudbo Barcelone za Pogbaja, ki je vključevala 50 milijonov evrov in dva nogometaša, a jo je United brez razmisleka zavrnil, obenem pa je zanimanje za francoskega nogometaša izrazil tudi Juventus.

“Iz moje perspektive je Pogba v ponedeljek v na Old Trafford prišel srečen, ponosen in z veliko željo po delu,” je začel portugalski strateg Jose Mourinho

“Že prvi dan priprav je odlično treniral, tako je bilo tudi v torek in sredo. Z njim se moram še pogovoriti, da ugotovim v kakšnem fizične in psihičnem stanju je. To je isti pogovor, ki ga bom opravil z Ashleyjem Youngom, Marouanejem Fellainijem in Jessejem Lingardom. Vprašanje je, ali nam bodo lahko pomagali že na prvi tekmi proti Leicesterju. Moramo se potruditi in iz vsakega izvleči največ.”

United bo sezono odprl v petek proti Leicester Cityju, tekmo si boste lahko ogeldali tudi na Sportklubu!