Chelsea na prvi tekmi gladko do zmage

Premier Liga 11. Avg 201817:53 > 17:56

Chelsea je na prvi tekmi nove sezone Premier League prišel do zmage nad Huddersfield Townom s 3:0. Do zmag so prišli še Bournemouth, Crystal Palace in Watford.

Chelsea je svojo prvo tekmo nove sezone v Premier League začel brez prvega zvzednika Edena Hazarda, ki je začel tekmo na klopi. Na klopi za Huddersfield Town je na klopi sedel tudi mladi Slovenec Jon Stankovič, ki pa priložnosti za vstop v igro ni dobil.
Na samem uvodu ekipi nista pokazali nič posebnega, potem pa je Chelsea iz prvega strela v okvir gola povedel. Po podaji Williana z leve strani je žogo tudi z nekaj sreče v mrežo poslal NGolo Kante. V samem zaključku prvega polčasa so imeli gostje na voljo še enajstmetrovko, potem, ko so domači storili prekršek nad Marosom Alonsom. Vse skupaj je uspešno realiziral Jorginho.

V drugem polčasu je v 80. minuti Pedro po podaji Hazarda postavil končni rezultat 3:0 v korist Chelseaja. Za prvo zmago Maurizia Sarrija na klopi modrih.

Domači so sicer imeli nekaj priložnosti, dvakrat so celo zadeli okvir gola, vendar najdražjega vratarja Kepe Arrizabalage niso uspeli premagati.
Bournemouth 2:0 Cardiff
Fulham 0:2 Crystal Palace
Watford 2:0 Brighton