Getty images/Michael Regan

11.08.2018 | 20.53

Remi na zanimivi tekmi med volkovi in Evertonom

Everton FC

Na zadnji sobotni tekmi prvega kroga angleške Premier League so gledalci prvič v letošnji sezoni videli remi z 2:2 med Wolverhamptonom in Evertonom.

Richarlison

Laurence Griffiths Getty Images Sport

Everton je tekmo začel bolje in v 17. minuti preko Richarlisona povedel z 1:0. Tekmo pa je še bolj zanimivo naredil Phil Jagielka, ki je v 40. minuti po direktnem rdečem kartonu moral zapustiti igro.

Novopečeni prvoligaš Wolverhampton, pa je igralca več na terenu izkoristil samo minuto pred koncem polčasa, ko je Ruben Neves postregel z mojstrovino iz prostega strela.

Premier League

V drugem polčasu so kljub 10 igralcem na terenu karamele prišle do novega vodstva. Tudi tokrat je za veselje modrih poskrbel Richarlison.

Končni rezultat na izjemno zanimivi tekmi pa je postavil Raul Jimenez, ki je zadel z glavo za 2:2.