Brez telefona! Liverpool prijavil Salaha policiji

Premier Liga 14. Avg 20182:40 > 2:42
Michael Regan/Getty Images

Policija v Liverpoolu je dobila prijavo, da prvi zvezdnik nogometnega moštva Mohamed Salah med vožnjo uporablja mobilni telefon. Kot poročajo otoški mediji in policija, je egipčanskega nogometaša policiji prijavil kar njegov delodajalec!

Plicija iz Merseysida je potrdila, da je dobila prijavo s priloženim videoposnetkom, ki prikazuje egiščanskega superzvezdnika Mohameda Salaha, kako uporablja svoj mobilni telefon med vožnjo in da je informacija točna.

Nadzornik Premier lige je dejal, da je bila policija obveščena o dogodku po pogovoru s Salahom in da se bo situacija razrešila za zaprtimi vrati in interno!

Video se je pojavil tudi na twitterju, na njem pa se vidi, kako Salah na mestu voznika v svojem avtomobilu med vožnjo uporablja mobilni telefon. Okoli vozila je v tistem trenutku tudi veliko število navijačev, med katerimi so bili tudi otroci.

“Klub je, po pogovoru z igralcem, obvestil policijo o celotni situaciji. Policija je poleg prijave dobila še videoposnetek in razložene okoliščine dogodka,” je sporočil nadzornik Premier lige. “S klubom smo se dogovorili, da bodo situacija razrešili interno. Nogometaš izjav o dogodku ne bo dal.”