Zidane pripravljen za povratek – želi v United!

Premier Liga 15. Avg 201810:04 > 10:28
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Nekdanji trener madridskega Reala Zinedine Zidane je po kratkem premoru pripravljen, da se vrne na delo, poroča francoski L'Equipe.

Denis Doyle, Getty Images Sport

Francoski strokovnjak je po osvojenih devetih lovorikah v dobrih dveh letih zapustil Real, po kratkem premoru pa je znova pripravljen na nove izzive, ki naj bi jih želel poiskati v Premier ligi.

L’Equipe poroča, da je prioriteta Zinedina Zidana klop Manchester Uniteda, kjer trenutno kraljuje Jose Mourinho. Portugalec je pod vse večjim pritiskom, saj je v lanski sezoni ostal brez domačega naslova in je že izrazil nezadovoljstvo s prestopno politiko kluba.

Zidane je v Madridu osvojil tri lige prvakov, špansko La ligo, španski kraljevi pokal, dva naslova evropskega superpokala in tudi naslov svetovnega klubskega porvaka.

Rdeči vragi so v Premier ligi nazadnje slavili leta 2013, v minuli sezoni pa ostali brez lovorike. United je pod vodstvom Mourinha osvojil angleški superpokal, evropsko ligo in angleški ligaški pokal.

Angleški mediji ob tem navajajo, da bi se Juan Mata utegnil vrniti v Valencio.