Sarri: V strahu sem bil 20 dni

Shaun Botterill, Getty Images

Manager Chelseaja Maurizio Sarri pravi, da bo Arsenal eden izmed njihovih glavnih konkurentov v boju za Ligo prvakov.

Danes ob 18:30 bo na Stamford Bridgu na sporedu veliki londonski derbi med Chelseajem in Arsenalom, ogledate si ga lahko na SportKlubu1.

“Emery je dovolj sposoben, da začne novo obdobju pri Arsenalu. Trikrat je osvojil Ligo Evropa, ter trofeje v Franciji. Govorimo o zelo dobrem trenerju. Arsenal se v letošnji sezoni lahko bori za zelo dobra mesta. Lahko bodo tudi naš neposredni konkurent za mesta v Ligi prvakov. Vendar za sedaj smo mi koncentrirani samo nase in na naše rezultate,” je dejal nvopečeni trener Chelseaja Maurizio Sarri.

Mediji so pred tekmo prav tako izkoristili situacijo in vprašali kakšno je stanje z Edenom Hazardom, za katerega se zanima veliko klubov.

“Bil sem zaskrbljen, ko je bilo govora o Hazardu. Ko smo govorili sem bil prepričan, da bo ostal. To pomeni, da sem bil v strahu 20 dni. Hazard je tehnično eden najboljših nogometašev na svetu. Verjamem, da lahko še napreduje, saj je v enem izmed največjih klubov v Evropi,” je zaključil nekdanji trener Napolija.