Mourinho o Cityju: Kupiš lahko igralce, veličine pa ne

Clive Brunskill, Getty Images

Manchester City je predstavil film, ki se nanaša na lansko rekordno sezono, ko so sinjemodri naslov osvojili s kar 100 točkami. Nad izdelkom ni bil navdušen trener mestenga rivala Jose Mourinho, ki je hitro postregel z nekaj ostrimi besedami.

V filmu z naslovom “Vse ali nič” so pri Manchester Cityju namigovali tudi na to, da je Mourinho veliko bolj obrambni trener kot Guardiola, kar Portugalcu ni bilo všeč.

Tudi ko sestaviš fantastično ekipo, moraš spoštovati druge. Lahko si bogat in kupujes igralce, ne pa veličine. To je s tem posnetkom zelo jasno,” je za Sky Sports povedal Jose Mourinho.

Manchester United je v lanski sezoni osvojil drugo mesto, a za vodilnim Cityjem zaostal za kar 19 točk. V tej sezoni sta oba kluba iz Manchestra v prvem krogu slavila. V drugem krogu se bo City pomeril s Huddersfieldom (nedelja ob 14.30), United pa gostuje v Brightonu (nedelja ob 17.00). Obe tekmi boste lahko spremljali v neposrednem prenosu na kanalu Sportklub 1.