Hazard: Za zdaj sem srečen, ne vem kaj bo čez dve leti

Premier Liga 19. Avg 201812:44 > 12:45
Shaun Botterill / Staff/Getty Image

Belgijski nogometaš Eden Hazard namerava ostati pri Chelseaju vsaj do januarskega prestopnega roka, saj londonski klub ni več v položaju, ko si lahko priskrbi zamenjavo zanj.

Prestopni rok se je v Angliji končal z začetkom nove sezone, v Španiji pa traja vse do 31. avgusta, kar pomeni, da obstaja priložnost, da bo belgijski superzvezdnik Eden Hazard le našel pot v madridski Real. Belgijec je ovrgel namigovanja, da bi se to zgodilo do konca meseca, saj mora Chelsea najprej najti njegovo zamenjavo, kar pa se lahko zgodi januarja 2019.

“Veliko je bilo govoric. Srečen sem pri Chelseaju, kjer imam še dve leti veljavno pogodbo, zato bomo videli, kaj se bo zgodilo. Za zdaj pa ostajam,” je dejal Hazard po zmagi Chelseaja proti Arsenalu.

“Prestopni rok v Angliji je končan. Klubi lahko prodajajo, a ne smejo več pripeljati novih okrepitev. Bilo bi čudno, da bi me Chelsea pustil, brez da najde zamenjavo zame. Proti Arsenalu sem videl, da me imajo navijači radi, zato se počutim dobro.”

Hazard barve Chelseaja brani od leta 2012, z londonskimi modrimi pa je osvojil dve Premier ligi in eno Ligo Evropa.