"Navijači Chelseaja me sovražijo, a ne poznajo resnice"

Premier Liga 8. Sep 201812:11 > 12:20
Getty Image/Julian Finney

Prestop vratarja Thibauta Courtoisa iz Chelseaja v Real Madrid je dvignil kar nekaj prahu, sedaj pa se je oglasil tudi Belgijec.

Veliko je bilo prelitega črnila okoli prestopa Belgijca iz Chelseaja v Real Madrid, predvsem navijači modrih pa ga ne bodo ohranili v najlepšem spominu.

“Navijači me sovražijo, vendar niti ne poznajo celotne zgodbe. Mislim, da sem že v marcu odločil, da odidem in mislil sem, da je klub sprejel mojo odločitev. Potem je bil prestop onemogočen in nisem se želel pojaviti v klubu, da ne bi motil igralcev in ekipe,” je dejal Thibaut Courtois in dodal:

“Ko sem prestopil v Real sem dejal, da je to prestop na višji nivo, vendar nisem želel kakorkoli grdo govoriti o bivšem klubu. Govori se, kako sem rekel, da v Chelseaju ni kvalitete, kar pa ni točno. Nikoli nisem tega rekel niti mislil. Na treningih je malo drugače, v Realu gre vse hitreje in kvalitetneje, kar pa ne pomeni, da Chelsea nima kvalitete.”