Zanesljiv City in Redsi, Man. United le s točko

Premier Liga 22. Sep 201817:43 > 18:09
Dan Mullan, Getty Images Sport

V sobotnem popoldanskem terminu Premier lige je bilo odigranih 6 tekem 6. kroga. Do zanesljive zmage sta prišla Manchester City in Liverpool, Manchester United pa je ostal brez polnega izkupička proti Wolverhamptonu.

Legendarni Sir Alex Ferguson se je po kapi in okrevanju vrnil na tribune Old Trafforfa, gledal pa je samo remi Mourinhovih izbrancev proti Wolverhamptonu 1:1.

Brazilec Fred je v 18. minuti dosegel prvi goli v dresu Rdečih vragov, Volkovom pa je točko prinesel Joao Moutinho v 53. minuti. Gostje so odigrali zelo dobro tekmo in so večkrat ogrožali Davida de Geo v vratih Uniteda, a je bil Španec odličen.

Liverpool je premagal Southampton s 3:0. Strelci za Redse so bili Joel Matip v 21., Mohamed Salah v 45.+3 minuti, že v 10. pa je avtogol dosegel Hoedt.

Manchester City je s 5:0 ugnal Cardiff. Gole so prispevali Aguero v 32., Bernardo Silva v 35., Gundogan v 45. minuti, Riyad Mahrez pa je dodal 2 v 67. in 89. minuti.

Cristal Palace in Newcastle sta se razšla brez golov.

Odlično tekmo je odigral Burnley, ki je s 4:0 premagal Bournemouth. Strelci za domače so bili Vydra v 39., Lennon v 41. ter Ashley Barnes v 83. in 88. minuti.

Leicester je s 3:1 nadigral Huddersfield na svojem stadionu. Čeprav so gostje povedli prek Jorgensena v 5. minuti, so Lisice situacijo popravile z goli Iheanacha v 19., Maddisona v 66. in Vardyja v 75. minuti.