Če Real pride po Hazarda, ne bo ovir

Premier Liga 12. Okt 201812:34 > 12:37
Getty Images

Eden Hazard pod vodstvom Maurizia Sarrija igra v izjemni formi, kar seveda ni ušlo preostalim evropskim velikanom. V prvi vrsti madridskemu Realu.

Soigralec Belgijca, Alvaro Morata, meni, da bi Eden Hazard hitro sprejel povabilo madridskega Reala, če bo slednji potrkal na njegova vrata. Belgijec je nedavno znova priznal, da bi se mu z igranjem za galaktike uresničile sanje, ter da je bil letos poleti že zelo blizu odhoda v Madrid.

Morata trdi, da je Hazard kljub temu zelo srečen v Londonu in klubu ne namerava postavljati zahtev. Belgijec je pod vodstvom Maurizia Sarrija znova “stari dobri” Hazard, saj je v prvih osmih krogih Premier lige dosegel že sedem zadetkov. “Ni stvar v tem, da si želi hitro zapustiti Chelsea, toda če bi Real prišel po njega, ne bi bilo ovir. Tukaj ima res zelo dobre odnose s klubom in je srečen tukaj. Ni tako kot v drugih primerih, ko si igralec želi zapustiti klub za vsako ceno,” je za španski Cuatro dejal Morata.