Hazard: Januarja zagotovo ne bom zamenjal kluba

Premier Liga 12. Okt 201810:28 > 10:38
Shaun Botterill/Getty Images

Eden Hazard je zatrdil, da bo v Chelseaju zagotovo ostal vsaj do konca te sezone. Sijajni Belgijec ima sicer z Londončani podpisano pogodbo do leta 2020, v zadnjih tednih pa ga skoraj vsi mediji že selijo v Real Madrid, kjer naj bi zapolnil nastalo vrzel po odhodu Cristiana Ronalda.

Eden Hazard je v tej sezoni na osmih tekmah angleške Premier lige dosegel kar sedem golov in je trenutno prvi strelec tekmovanja. V zadnjih dneh je Belgijec govoril tudi o tem, da je trenutno najverjetneje tudi najboljši nogometaš na svetu in dodal, da je Real najboljši klub na planetu.

S temi besedami je še dodatno vzpodbudil medije za zgodbe o prestopu v špansko prestolnico v zimskem prestopnem roku. Hazard kot kaže vendarle januarja vendarle ne bo menjal klubskih barv, saj je danes zatrdil, da bo za Chelsea igraj vsaj do konca sezone.

Za januarski odhod iz Londona ne obstaja nobene možnosti. O svoji prihodnosti sem vam že zdaj preveč povedal, a še enkrat dodajam, da v prihajajočem prestopnem roku ne bom zamenjal kluba,” je za španski AS povedal Eden Hazard.

Povezano