City doma razbil Burnley, Spursi in Watford do zmage

Premier Liga 20. Okt 201816:02 > 16:04

Na tekmah, ki so se pričele ob 16. uri je Manchester City prišel do gladke domače zmage s 5:0 proti Burnleyu. Na mini londonskem deriju je pri West Hamu slavil Tottenham. Prvič pa je letos doma izgubil tudi Wolverhampton proti Watfordu.

Manchester City je na svojem Etihadu pričakovano visoko s kar 5:0 ugnal Burnley. Po prvem polčasu so sicer sinje modri vodili samo z 1:0, ko je zadel Sergio Aguero. Že v drugem polčasu pa so dodobra napolnili mrežo gostov. Zadeli so še Bernardo Silva, Fernandinho, Riyad Mahrez in Leroy Sane.

Do težko prigarane zmage pa je v Londonu prišel Tottenham, ki je z 1:0 ugnal West Ham. Junak obračuna je bil Erick Lamela, ki je edini gol na tekmi zabil v 44. minuti.

Prvi domač poraz letos je doživel tudi Wolverhampton, ki je sicer zelo dobro odprl sezono, a danes kljub vsemu izgubil proti Watfordu, ki je prišel do zmage v dveh minutah. Najprej je za zmago zadel Etienne Capoue nato pa še Roberto Pereyra.