Martial: Odnos z Mourinhom je bil vedno odličen

Premier Liga 21. Okt 201816:43 > 16:45
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Krilni napadalec Manchester Uniteda Anthony Martial je znova zatrdil, da ni nikoli imel težav v odnosu z Josejem Mourinhom.

Francoz je bil na sobotnem derbiju s Chelseajem junak rdečih vragov, saj je ob remiju (2:2) zabil oba gola za Manchester United.

Poleti se je sicer pojavljalo veliko govoric, da je Anthony Martial že sklenil s svojo zgodbo pri Unitedu, saj je poleti zamudil na priprave v ZDA, potem ko se je ekipi priključil kasneje, ker je postal oče.

Med nama nikdar ni bilo napetosti. Imava odličen odnos igralec – trener, upam, da se bo to nadaljevalo in da bomo United ponesli še višje,” je po tekmi razlagal 22-letni Martial, ki je letos zaigral na šestih premierligaških tekmah.

United je v drugem polčasu na Stamford Bridgu prišel do popolnega preobrata, Londončanom pa je točko v 96. minuti priigral Ross Barkley.

Bili smo v težavah, a bili nagrajeni za trud. Izkoristili smo priložnost in dokazali, da smo dobra ekipa. Tudi proti Juventusu v torek si želimo odigrati dobro. Seveda mi zadetki godijo, a na koncu sem bil razočaran, ker nismo zmagali,” je zaključil Martial.

United je sicer v dosedanjem poteku sezone zbral le 14 točk in za vodilnima Cityjem ter Liverpoolom zaostaja že za devet točk.