Milijovević zapravil 11-metrovko, Everton nato do zmage

Premier Liga 21. Okt 201818:56 > 18:57
Dan Istitene, Getty Images Sport

Nogometaši Evertona so na edini nedeljski tekmi 9. kroga angleške Premier lige z 2:0 ugnal Crystal Palace.

Karamele so do pomembne zmage prišle v zaključku obračuna. V 87. minuti je zadetek zabil rezervist Dominic Calvert-Lewin, ki ga je v kazenskem prostoru našel drugi rezervist Ademola Lookman. Le dve minuti kasneje je končni rezultat po protinapadu postavil turški napadalec Cenk Tosun.

Tragični junak Crystal Palaca je v 59. minuti postal srbski zvezni igralec Luka Milivojević, ki je v 59. minuti zastreljal najstrožjo kazen. Milivojević je streljal po sredini vrad, Jordan Pickford pa je strel zaustavil z nogama.

Everton ima po tretji zaporedni zmagi na svojem računu 15 točk in je napredoval na osmo mesto. Palace je na drugi strani doživel tretji zaporedni poraz in se s sedmimi točkami nahaja na skromnem 15. mestu.

Zadnjo tekmo 9. kroga boste lahko v neposrednem prenosu na Sportklubu pospremili v ponedeljek ob 21. uri, ko se bosta pomerila Arsenal in Leicester City.