Genoa bi se pogajala z Barco glede Piatka

Premier Liga 11. Nov 201814:33 > 14:39
Getty Image

Športni direktor italijanskega kluba Giorgio Perinetti je v zvezi s prestopom napadalca v Barcelono povedal, da se bodo najprej pogovorili o njegovi prihodnosti, dogajalo se bo poleti.

Barca ima že nekaj časa na svojem radarju kot zamenjavo za Luisa Suareza centralnega napadalca Genoe Krzysztofa Piatka. Poljak letos blesti v Serie A in je trenutno v resnem boju za naslov strelca sezone z 9 goli na 12 tekmah. Njegova statistika seveda mami mnogi evropske velikane, ne le Barcelone.

Športni direktor Genoe Giorgio Perinetti je razkril klubske načrte v zvezi z mladim napadalcem, ki ga bodo v zimskem prestopnem roku še poskušali zadržati na Apeninskem polotoku. ”Piatek? O njem smo se pripravljeni pogovarjati samo poleti oz. po koncu prvenstva,” je razkril za Dazn.

Od italijanskih klubov si ga v svojih vrstah želi Napoli, a je direktor to potezo odločno zanikal: ”Napoli se želi pogajati zanj, a mi nismo pripravljeni za to v tem trenutku.”

Perinetti je torej zavrnil možnost prestopa pozimi, saj poudarja, da mora nogometaš še naprej rasti: ”Igralec se mora razvijati v miru, se izboljševati in napredovati, tako bo kmalu v interesu mnogih velikih klubov v naslednjih mesecih.” Dodal je še: ”O njegovi prihodnosti se bomo pogovarjali poleti po koncu sezone.”