Hazard ponovil: Morda odidem poleti

Shaun Botterill/Getty Images

Zvezdnik Chelseaja Eden Hazard je izpostavil, da v naslednjem prestopnem roku zagotovo ne bo zapustil Londona, saj, kot pravi, tega ne bi mogel narediti klubu in navijačem.

Ker še vedno ni podpisal nove pogodbe z modrimi, govorice, da bi Eden Hazard utegnil spremeniti sredino, ne potihnejo. Belgijec ima pogodbo s Chelseajem sklenjeno do leta 2020, mediji pa ga že nekaj časa povezujejo s prestopom v madridski Real.

Tudi v januarju bom imel še leto pogodbe. Če je ne podaljšam, je prestop realna možnost. Morda bom klub zamenjal poleti, toda prav tako obstaja možnost, da do konca kariere ostanem pri Chelseaju,” je dejal Hazard in dodal: “Kluba ne bom zapustil januarja, tega ne bi naredil niti upravi niti navijačem.”

Belgijec je razkril, da je z njim stike navezal tudi PSG. “Pogovarjali smo se, toda ne razmišljam o tej možnosti. Vedno sem govoril, če se bom vrnil v Ligue 1, bo to Lille.”

Hazard je v letošnji sezoni dosegel sedem zadetkov.