"Če misli, da so dovolj neumni triki, potem je idiot"

Catherine Ivill/Getty Images

Nekdanji član Manchester Uniteda Paul Ince nima niti malo razumevanje za slabe igre ekipe Joseja Mourinha, še manj pa za obnašanje Paula Pogbaja.

Laurence Griffiths Getty Images Sport

Francoski reprezentant je ob remiju proti Arsenalu (2:2) v igro prišel v 75. minuti in znova ni pomembneje vplival na igro svoje ekipe. “Pogbaja so pripeljali kot igralca svetovne kvalitete, toda sedaj deluje povprečno. Če misli, da je njegova naloga, da pride na igrišče in naredi nekaj neumnih trikov, potem je idiot,”Paul Ince ni izbiral besed.

Nekdanji angleški reprezentant je prepričan, da je obnašanje Francoza dokaz, da želi zapustiti Old Trafford. “Njegov odnos do navijačev mi govori, da želi oditi, da komaj čaka, da odide iz kluba. Poglejte Anderja Herrero. Ni najboljši na svetu, vendar razume, kaj pomeni United. Razume, kaj pomeni igrati za United in si res želi zmagati za vsako ceno. On ima željo, ki je Lukaku in posebno Pogba nimata.”

Ince je nekaj besed namenil tudi belgijskemu napadalcu, ki je več kot očitno v globoki krizi. “Če ste napadalec in ne dosegate golov, kakšna je potem vaša vloga? Ko ne dosegate golov, potem vas je potrebno zamenjati. Njegova samozavest ni na visokem nivoju, toda Mourinho mora misliti na ekipo. United je na osmem mestu, kar je sramota,” je dodal Ince.

Klub iz Old Trafforda je v 15. krogih zbral 23 točk oziroma kar 18 manj od vodilnega Manchester Cityja.