Razigrani Salah s hattrickom potopil Bournemouth

Premier Liga 8. Dec 201814:27 > 14:29

Liverpool je na uvodni tekmi 16. kroga Premier League prišel do zanesljive zmage nad Bournemouthom s 4:0. Junak s hattrickom je bil danes vrhunski Mohamed Salah, ki je vendarle ujel svojo staro strelsko formo iz lanske sezone.

Liverpool je danes na gostovanju pri Bournemouthu prišel do ene najbolj zanesljivih zmag v letošnji sezoni. Na krilih Mohameda Salaha so s 4:0 ugnali ekipo, ki je sicer letos na prvenstveni lestvici zelo visoko na sedmem mestu.

Na sicer dokaj izenačeni tekmi, kjer je imel več od igre Liverpool je Egipčan prvič na tekmi udaril v 25. minuti. Drugič je bil uspešen takoj na začetku drugega polčasa, ko je zadel po podaji Firmina. Tekma je bila odločena v 68. minuti, ko je lastno mrežo zatresel Steeve Cook. Za končni rezultat in hkrati tudi hattrick je Salah dosegel v 77. minuti.

Redsi so na lestvici začasno prevzeli prvo mesto s točko prednosti pred Manchester Cityem s tekmo manj.