Londonski obračun West Hamu

Premier Liga 15. Dec 201820:16 > 20:20
Gareth Copley, Getty Images Sport

V zadnji sobotni tekmi 17. kroga premier lige, je West Ham na gostovanju ugnal Fulham.

West Ham je povsem nadigral Fulham in do zmage prišel z izidom 2:0. Premoč so potrdili v prve pol ure srečanja. V 17. minuti se je med strelce vpisal Robert Snodgrass, ki je sprejel žogo in s fenominalnim strelom zatresel mrežo.

V 60. minuti je padel drugi gol Michaila Antonia. Za West Ham je to sedma zmaga v sezoni, četrta v nizu, medtem ko je Fulham doživel 12. poraz in je z 9 točkami zadnji na lestvici.

Jutri sledi bogat program, saj bosta ob 14.30 uri igrala Brighton in Chelsea, istočasno bo potekala tekma med Southamptonom in Arsenalom, ob 17. uri pa sledi še vrhunec vikenda in derbi med Liverpoolom in Manchester Unitedom.