05.01.2019 | 20.54

Arsenal prepričljiv, konec za Huddersfield

V soboto so si napredovanje v 4. krog Pokala FA zagotovili tudi nogometaši Arsenala, Crystal Palaca in Bristol Cityja. Newcastle in Blackburn se bosta pomerila še enkrat.

Arsenal

Shaun Botterill, Getty Images

Arsenal

Arsenal je boljšo igro v 3. krogu Pokala FA proti Blackpoolu kronal s tremi zadetki. V prvem polčasu je dvakrat zadel Joseph Willock. Tretji zadetek za ekipo Unaia Emeryja je pred koncem srečanja dosegel Alex Iwobi.

V naslednjem krogu bomo spremljali tudi Crysta Palace, ki je bil z 1:0 uspešnejši od Grimbsyja. Portsmouth je kot gost z 1:0 odpravil Norwich, po Cardiffu se je v 3. krogu poslovil še en član Premier lige, potem ko je bil Bristol City pred svojimi navijači z 1:0 boljši od Huddersfielda.

Newcastle in Blackburn čaka ponovljeno srečanje, saj sta se tokrat razšla z neodločenih 1:1.