Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

13.01.2019 | 17.16

Everton proti Bournemouthu do osme zmage v sezoni

Nogometaši Evertona so na tekmi 22. kroga angleške Premier lige z 2:0 odpravili Bournemouth in prišli do pomembne zmage.

Stadion Goodison Park

Jan Kruger, Getty Images Sport

Prvi zadetek na Goodison Parku je padel v 61. minuti, ko je bil uspešen Kurt Zouma. 24-letni francoski branilec je izkoristil odlično podajo Lucasa Digna in z glavo premagal Asmirja Begovića.

Končni rezultat je v peti minuti sodniškega dodatka postavil Dominic Calwert-Lewin in postavil piko na i.

V prvem polčasu je Bournemouth sicer zapravil nekaj priložnosti in bil za to kaznovan.

Everton je z zmago prekinil niz dveh porazov in prišel do osme zmage v sezoni. Trenutno je s 30 točkami na 10. mestu, Bournemouth pa je 12. mestu s tremi točkami manj.