Manchester City svoje vrste okrepil z otrokom Hajduka!

Premier Liga 17. Jan 201911:46 > 12:04

Velikan angleškega nogometa Manchester City naj bi kmalu svoje vrste okrepil z mladim hrvaškim nogometašem Antejem Palaversejem, trenutno sicer članom splitskega Hajduka.

Kdaj bo vse skupaj postalo uradno je namreč samo še vprašanje časa. Kluba naj bi bila že namreč blizu dogovora. Za 18-letnega vezista pa naj bi Manchester City odštel kar 8 milijonov evrov, kar je za ekipo Hajduka pravo bogastvo.

Scouti sinje modrih so v Anteju Palaverseju prepoznali talent, ki ga je vredno pripeljati v svoje vrste. Mladi Hrvat bi bil lahko tudi zamenjava za 33-letnega Fernandinha, ki je pod vodstvom Pepa Guardiole nezamenljiv.

Ne glede na vse bo Palaverse do konca letošnje sezone še naprej nosil dres Hajduka kot posojen nogometaš.