Pellegrini prečrtal Arnautovića, ki odhaja na Kitajsko

Premier Liga 18. Jan 201918:15 > 18:17
Alex Livesey/Getty Images

Napadalec West Ham Uniteda Marko Arnautović je po poročanju Sky Sporta tik pred prestopom v kitajski Guangzhou Evergrande.

Strateg kladivManuel Pellegrini je v petek potrdil, da 29-letni avstrijski reprezentant ne bo v zasedbi, ki jo jutri čaka tekma 23. kroga Premier lige z Bournemouthom.

Izkušeni trener je prepričan, da Arnautović trenutno ni povsem osredotočen na svoj trenutni klub, zato se je odločil, da ga ne odpelje na gostovanje v Bournemouth.

West Ham naj bi za Marka Arnautovića iztržil kar 50 milijonov evrov, zajetno odškodnino pa naj bi ponudil Guangzhou Evergrande. Kitajski velikan je v lanski sezoni razočaral in prepustil krono Shanghai SIPG-ju, ki je osvojil prvi klubski naslov v zgodovini.

Arnautović za West Ham igra od leta 2017 naprej, ko je prišel iz Stoke Cityja. Pred tem je igral za Werder, Inter Milan in Twente.