Pogba še vedno nezadovoljen, zahteva več

Premier Liga 22. Jan 201914:57 > 15:08
Catherine Ivill/Getty Images

Komaj se je situacija v Manchester Unitedu umirila po odhodu Joseja Mourinha, že se zdi, da bi lahko nova 'burja' razburkala idilo na Old Traffordu.

Igralec, ki je bil najbolj proti portugalskemu strokovanjaku, bi lahko s svojimi novimi zahtevami spet povzročil nered. Govora je seveda o Paulu Pogbaju, ki po prihodu Solskjaerja igra izjemno, a že želi izkoristiti svojih 5 minut slave in od kluba dobiti novo pogodbo, po kateri bi zaslužil več od dosedanjih 333.000 evrov tedensko.

Francoz je po Alexisu Sanchezu najbolj plačani igralec Rdečih vragov, a je s trenutno plačo nezadovoljen. S pomočjo svojega pretkanega menedžerja Mina Raiole, se bori za še večji zaslužek.

V kolikor klub pristane na to in mu ponudi novo pogodbo, se takoj pojavi vprašanje, kako bodo reagirali ostali igralci oz. kako bo odreagiral Pogba sam, če ne dobi, kar je zahteval …