Perišić že dogovorjen z Arsenalom?

Premier Liga 28. Jan 201910:27 > 10:28
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Vezist milanskega Interja Ivan Perišić naj bi se že dogovoril o osebnih pogojih za odhod v Arsenal, poročajo italijanski mediji.

Domnevno naj bi Ivan Perišić do junija zaslužil tri milijone evrov, nato pa 6,5 milijona do leta 2022, a samo v primeru, da se bo Arsenal po koncu sezone odločil odkupiti njegovo pogodbo od Interja.

Vseeno italijanski mediji dodajajo, da pogovori ne gredo povsem po načrtih, glede na to, da si Arsenal želi Perišića sprva pripeljati kot posojenega igralca z možnostjo kasnejšega nakupa za 35 milijonov evrov, medtem ko so pri Interju bolj naklonjeni temu, da ga prodajo takoj.

Direktor Interja Beppe Marotta je potrdil, da je Perišić izrazil željo po zamenjavi klubskega okolja, vendar za zdaj na naslov Interja še ni prišla niti ena primerna ponudba.

Perišić je septembra 2017 z Interjem podpisal petletno pogodbo, pred tem pa je nastopal mlado ekipo Sochauxa, Roeselare, Club Brugge, Borussio Dortmund in Wolfsburg.