Arsenal: "Aaron, hvala ti"

Premier Liga 11. Feb 201920:37 > 20:39
Catherine Ivill/Getty Images

Kar je že prej poročal BBC, je zdaj uradno. Aaron Ramsey bo po koncu sezone oblekel dres Juventusa. To so potrdili pri Arsenalu, ko so se Ramseyu javno zahvalili za vsa ta leta v vrstah Topničarjev.

Aaron Ramsey bo od poletja dalje igral v Serie A za torinski klub. Saga, ki se vleče že precej časa, je končno dobila epilog in Ramsey bo postal najbolj plačani britanski nogometaš v zgodovini s plačo 400.000 funtov tedensko.

“Od prihoda iz Cardiffa leta 2008 je Aaron našemu klubu prinesel veliko. Vedno je bil fantastičen priofesionalec in vedno bo imel posebno mesto v srcih in spominu navijačev Arsenala širom sveta. Želimo, da bo Aaron v pomoč ekipi za dober zaključek sezone, preden poleti odide v Juventus,” je kratko sporočil Arsenal.