Burnley premagal Spurse, Kane se je vrnil z golom

Premier Liga 23. Feb 201915:26 > 15:31
Catherine Ivill/Getty Images

Nogometaši Burnleyja so pripravili veliko presenečenje in dobili tekmo 27. kroga proti Tottenhamu (2:1).

V prvem polčasu zadetkov nismo videli, ekipi pa sta bili na polovici nasprotnika zelo nerazpoloženi. Videli smo po eno priložnost na vsaki strani, a se mrežnista zatresli.

Drugi polčas je bolje začel Burnley, ki je povedel preko Chrisa Wooda.

Za izenačenje je poskrbel Harry Kane, ki je izkoristil podajo Dannyja Rosa, a je to bilo na koncu vse, kar je na to popoldne zmogla tretjeuvrščena ekipa Premier lige.

Burnley je tudi po izenačenju nadaljeval v svojem slogu in v 83. minuti prišel do zadetka za zmago. Junak zmage domačih je bil Ashley Barnes.

Gostitelji z zmago nadaljujejo s fantastičnim nizom. V Premier ligi so neporaženi že osem tekem, kar je njihova najboljša serija v zadnjih 50 letih.

Burnley je s 30 točkami na 13. mestu, Tottenham pa ostaja na tretjem mestu, a ponuja priložnostu četrtemu Manchester Unitedu, da se mu približa.

Bournemouth in Wolverhampton sta se razšla brez zmagovalca (1:1), Newcastle pa je bil pred svojimi gledalci z 2:0 boljši od Huddersfielda. Na zadnji tekmi sobotnega programa je Crystal Palace v gosteh visoko s 4:1 premagal Leicester.