Salah bi za naslov v Premier ligi žrtvoval ligo prvakov

Premier Liga 12. Mar 201910:00 > 10:14
David Rogers, Getty Images

Liga prvakov je nogometni sveti gral. V to je prepričan tudi Mohameda Salaha, ki pa je za Liverpoolov naslov v Premier ligi v tej sezoni pripravljen pozabiti na svoje otroške sanje.

Zvezdnik Liverpoola je sicer priznal, da že od malih nog sanja o tem, da bi slavil v najelitnejšem klubskem nogometnem tekmovanju na stari celini, hkrati pa se zaveda, da je za mesto Liverpool in navijače redsev v tej sezoni Premier liga pomembnejša. Liverpool je bil zadnjič najboljši v Angliji davnega leta 1992.

Če sem iskren, vam brez težav povem, da je liga prvakov zame najbolj prestižno tekmovanje. A trenutno mesto in klub sanjata o domači ligi. Svoje sanje o slavju v ligi prvakov bi trenutno z veseljem žrtvoval za naslov v Premier ligi. Še bolje pa bi bilo, če bi osvojili oboje,” pred povratno tekmo z Bayernom razlaga Mohamed Salah.