Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

17.03.2019 | 10.53

PL: Na treh tekmah je padlo kar 14 golov!

Ta vikend je razpored v angleški Premier ligi okrnjen zaradi četrtfinalnih tekem FA pokala. Sobota je prinesla tri tekme, ki pa so navdušile z veliko zadetki.

Christopher Lee Getty Images Sport

Javier Hernandez - Chicharito

Največ zadetkov smo videli na tekmi med West Hamom in Huddersfieldom, ki se je končala z zmago kladiv s 4:3.

Za vse, ki ste v soboto zamudili prenose tekem, smo pripravili pregled že odigranih obračunov tega kroga angleške Premier lige.

West Ham United - Huddersfield

Premier League

Bournemouth - Newcastle United

Burnley - Leicester City

Norveški čudežni deček že v zgodovini Lige prvakov

Erling Braut Håland je ob zmagi Salzburga proti Genku s 6:2 dosegel kar tri zadetke že v prvem polčasu, s tem dosežkom pa se je vpisal v zgodovino Lige prvakov.

Klopp: City je najboljši na svetu, a ne čutimo pritiska

Glavni trener Liverpoola Jürgen Klopp pravi, da njegova ekipa ne čuti nikakršnega pritiska pred začetkom nove sezone Lige prvakov, kjer Redsi branijo naslov.

Alanya še vedno na prvem mestu, prvi poraz Fenerja

Nogometaši Alanyasporja so v četrtem krogu turške Superlige s 3:1 premagali Fenerbahče ter mu tako zadali prvi poraz v sezoni. Miha Zajc odigral vseh 90 minut.

De Gea ostaja Rdeči vrag: Pogodba do leta 2023

Španski vratar David de Gea je z Manchester Unitedom podaljšal pogodbo do leta 2023 z možnostjo, da ostane še sezono dlje.