Everton doma povsem demoliral United, dva lepa zadetka

Premier Liga 21. Apr 201916:19 > 16:24
Alex Livesey, Getty Images Sport

Nogometaši Evertona so na derbiju 35. kroga pred domačimi gledalci razbili Manchester United s 4:0.

Everton, ki v zadnjem obdobju pred domačimi gledalci deluje nepremagljivo je tokrat po Arsenalu in Chelseaju doma premagal še Manchester United in ga visoko premagal s kar 4:0.

Everton je povedel v 13. minuti, ko je prekrasen zadetek s škarjicami dosegel Richarlison. Prekrasen zadetek Brazilca, ki je še poglobil težave rdečih vragov v zadnjem obdobju.

V 28. minuti je bil rezultat že 2:0, saj je Gylfi Sigurdsson z natančnim in močnim strelom premagal Davida de Geo, ki danes ni deloval najbolj razpoloženo.

V drugem polčasu je United še naprej deloval dokaj slabo in v nadaljevanju prejel še dva zadetka. Tretjega na tekmi je zabil Lucas Digne od daleč v 56. minuti, končni rezultat pa je v 64. minuti po izgubljeni žogi gostov postavil Theo Walcott.

United si je s šestim porazom na zadnjih osmih tekmah dodatno otežil delo v Premier League v boju za Ligo prvakov.