4 zadetki v prve pol ure za remi Chelseaja in Burnleyja

Premier Liga 22. Apr 201923:05 > 23:06
Catherine Ivill/Getty Images

Nogometaši Chelseaja in Burnleya so v 35. krogu Premier lige remizirali z 2:2, vsi goli pa so padli v prvem polčasu.

Na Stamford Bridgeju smo spremljali spektakularnih prvih 30 minut. Serijo golov je otvoril Jeff Hendrick, ki je v 8. minuti z volejem zadel iz 16 metrov.

Tri minute kasneje je po samostojnem prodoru Edena Hazarda N’Golo Kante dosegel svoj četrti zadetek sezone. Dve minuti kasneje je zadel še Gonzalo Higuain po podaji Azpilicuete.

V 24. minuti je Burnley izenačil – Ashley Barnes je dosegel svoj 11. gol sezone in postal drugi strelec svojega kluba v Premier ligi.

Burnley se je branil celo tekmo z desetimi igralci in nerviral Chelsea, ki v drugem polčasu ni uspel priti do pravih priložnosti. Sama končnica je bila na izredno napeta, na robu incidenta, a brez pravega strela na gol.

Z osvojeno točko je Chelsea na 4. mestu s 67 točkami, za njim sta Arsenal in Manchester United. Bluesi ima tekmo več.

Burnley je prišel do 34 točk, imajo jih 9 več od Cardiffa, ki je v coni izpada. Na ta način so si zagotovili obstanek v ligi.

V naslednjem krogu Burnley gosti Manchester City, Chelsea pa gostuje pri Manchester Unitedu.