Alberto Galassi: "Guardiola v Juventus? To so laži!"

Premier Liga 23. Maj 201915:52 > 15:53
Michael Regan/Getty Images

Član upravnega odbora Manchester Cityja Alberto Galassi trdi, da bo Pep Guardiola tudi v prihodnji sezoni vodil angleške prvake.

Ena od vodilnih italijanskih tiskovnih agencij je v četrtek šokirala z novico, da bo Juventus že 14. junija predstavil novega trenerja, to pa bi naj bil Pep Guardiola!

Kot član upravnega odbora, sem bil zelo presenečen, ko sem prebral to izmišljotino. Pep je naš trener in želi ostatu v Manchestru. Ni mu jasno, zakaj ga ljudje ne poslušajo. Vse to so laži,” je za italijanski Sky Sport povedal Galassi.

Prva stvar, ki bi jo resen klub storil v taki situaciji, je to, da bi nas kontaktiral. Ne predstavljam si, da City ne bi niti slutil, da bo Guardiola že čez nekaj dni predstavljen kot nov trener Juventusa. To so le laži.

Italijanska agencija AGI je v četrtek poročala o tem, da bo Guardiola z Juventusom podpisal štiriletno pogodbo, po kateri bo na sezono zaslužil 24 milijonov evrov.

Juventus je medtem tudi napovedal, da bosta klubski muzej in Allianz Arena 14. junija zaprta za obiskovalce. To je le še podkrepilo govorice, da bo takrat predstavljen novi trener.