Hazard: Mislim, da je konec

Premier Liga 29. Maj 201923:54 > 30. Maj 2019 0:00
Michael Regan/Getty Images

Junak zmage Chelseaja v finalu Lige Evropa proti Arsenalu Eden Hazard, je po še eni čudoviti tekmi, ki jo je začinil z dvema zadetkoma in asistenco, najavil, da bo zapustil londonski klub.

Mislim, da je to moj razhod s Chelseajem, a nikoli se točno ne ve. Uresničil sem sanje, ko sem zaigral v Premier ligi, kar sedem let sem igral v enem izmed največjih klubov na svetu, a zdaj je morda čas za nov izziv,” je po veličastni zmagi Chelseaja proti Arsenalu v finalu Lige Evropa dejal Eden Hazard.

Povezano

Novi izziv bo po vsej verjetnosti predstavljal Real Madrid, edini klub, za katerega je Hazard odprto govoril, da bi v njem rad igral po koncu zgodbe v Londonu. Belgijec v zadnjih mesecih ni želel razvijati te zgodbe, saj je bil osredotočen na Chelsea.

“Naš cilj je bil, da osvojimo naslov in le to sem imel v glavi. Ne vem, kaj se bo zgodilo, a verjamem, da se bom odločil v naslednjih nekaj dneh. Zdaj je vse odvisno od obeh klubov.”

Hazard je v Cheslea prišel leta 2012 iz Lilla za 35 milijonov evrov.