De Ligt in Van Dijk skupaj tudi pri Redsih?

Premier Liga 4. Jun 201917:59 > 18:04
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images Sport

Centralni branilec Ajaxa Matthijs de Ligt je, po besedah nemškega časnika, na listi želja Liverpoola. Trener Jurgen Klopp je zelo zainteresiran, da bi mladi branilec Ajaxa tvoril centralno obrambo vrsto skupaj z Virgilom Van Dijkom. Shaqiri ostaja.

Trener Jurgen Klopp je namreč zelo zainteresiran, da bi mladi branilec Ajaxa tvoril centralno obrambo vrsto skupaj z Virgilom Van Dijkom.

De Ligt je sicer najbližje odhodu k Barceloni, polega tega pa se za mladega Nizozemca zanimajo tudi pri PSGju ter tudi pri obeh klubih iz Manchestra.

De Ligt je v pretekli sezoni odigral 55 tekem v vseh tekmovanjih. Dosegel je sedem zadetkov in dodal štiri asistence.

Napadalec Liverpoola Xherdan Shaqiri pa naj bi dres novih Evropskih klubskih prvakov nosil tudi v naslednji sezoni.

Švicarski reprezentant je prišel iz Stoke Citya za 13 milijonov funtov ter podpisal 5-letno pogodbo.

“Sem v Liverpoolu, v najboljšem klubu v Evropi. Trener ima ogromno dobrih možnosti in s tem izbire kdo bo igral. Še preden sem prišel v ta klub sem vedel, da imam na svojem položaju veliko konkurence. Toda imam dolgoročno pogodbo in zagotovo bom ostal”, je povedal Shaqiri

27-letni nogometaš je v pretekli sezoni igral na 30 tekmah v vseh tekmovanjih in dosegl 6 zadetkov. Dodal pa je tudi pet asistenc.