Maradona se ponuja: Jaz sem pravi trener za United!

Gabriel Rossi, Getty images

Legendarni argentinski nogometaš Diego Armando Maradona pravi, da bi se Manchester United z njim na trenerski klopi hitro vrnil na pota stare slave.

Po upokojitvi Sira Alexa Fergusona in odhoda iz Manchester Uniteda, rdeči vragi niso zabeležili takšnih in tolikšnih uspehov, kot pod vodstvom neverjetnega Škota. Za Unitedom je sicer sezona polna vzponov in padcev, a ko potegnemo črto je jasno, da bodo na rdeči strani Manchestra v naslednji sezoni igrali “le” v Ligi Evropa, saj so prvenstvo končali šele na šestem mestu.

Čeprav je uprava kluba iz Old Trafford z dolgoročno pogodbo dala jasno podporo Oleju Gunnarju Solskjaerju, se je oglasil legendarni argentinski nogometaš, zdaj trener, Diego Armanda Maradona, ki pravi, da je on pravi mož za delo na klopi rdečih vragov.

“Če United potrebuje trenerja, sem jaz pravi človek za to! Vem, da je to klub, ki po celem svetu proda ogromno dresov, a ne potrebujejo tega, temveč naslove in trofeje. Jat jim to lahko prinesem,” je z novo bizarno izjavo postregel Maradona.

Argentinec trenutno dela kot trener mehiške ekipe Dorados de Sinaola.