Jesus: "Ni pogoja, da zapustim City"

Premier Liga 16. Jun 201910:08 > 10:09
Stu Forster, Getty Images

Napadalec Manchester Citya Gabriel Jeus pravi, da ni nikakršnih možnosti, da on in Sergio Agüero pred začetkom sezone zapustita sinjemodre.

Brazilec je lani v premiershipu, zaradi izjemne forme Agüera, samo osemkrat začel tekmo od prve minute, kar je na Otoku mnoge medije prisililo, da špekulirajo o njegovem odhodu.

“Sergio je legenda kluba, najboljši strelec vseh časov. Seveda, da kot profesionalec vedno želim igrati, a sem vesel, če lahko pomagam in Sergia zelo spoštujem. Mislim, da ni nobenega dvoma, oba bova tudi na začetku nove sezone zraven,” je dejal 22-letni Jesus.

Brazilec je v Manchester City prestopil predlani, potem ko se je za selitev na Otok klub dogovoril s Palmeirasom. Od tedaj je Gabi Jesus na 100 odigranih tekmah zadel 45-krat.