Super Frankie v naslednjih 48 urah novi trener modrih?

Premier Liga 24. Jun 201912:30 > 12:42
Mike Hewitt/Getty Images

Britanski medij "Talksport" navaja, da naj bi Frank Lampard v naslednjih 48 urah postal nov trener Chelseaja. Zaenkrat še trener moštva Derby County je sicer trenutno na počitnicah.

Potem, ko je po odhodu Maurizia Sarrija klop Chelseaja še vedno prazna, je zdaj velika verjetnost, da se bo to spremenilo v sredo, ko bo nanjo sedel Frank Lampard

Lampard je v letošnji sezoni zabeležil odlične rezultate z Derby Countyem, ki ga je v letošnji sezoni popeljal vse do finala za uvrstitev v Premier ligo.

41-letni Anglež je v moštvo vpeljal veliko mladih nogometašev in lastnik “Ovnov” Melvyn Morris nekdanjemu nogometašu Chelseaja tudi že ponuja pogodbo za nadaljnje sodelovanje. Toda misel o povratku na Stamford Bridge je enostavno preveč mamljiva.

Kakorkoli, pri Derbyu želijo vse dvome razrešiti najkasneje do konca tega tedna, saj se želijo v miru pripraviti na novo sezono. V klubu namreč ne želijo, da mesto trenerja ostane predolgo prazno.

Kdorkoli bo prevzel “modre” bo imel težko nalogo. V naslednji sezoni bodo Londončani igrali v Ligi prvakov. Odšel je Eden Hazard, klub pa zaradi kazni nima možnosti, da bi posegel po kakšni okrepitvi.