Zelena luč za prihod Lamparda!

Premier Liga 25. Jun 201913:12 > 13:12
Mike Hewitt/Getty Images

Kot poročajo angleški mediji je Chelsea s strani Derby Countya prejel dovoljenje za začetek pogajanj s Frankom Lampardom.

Iz kluba, ki domuje na Stamford Bridgeu so potrdili, da so pripravljeni plačati 4 milijone evrov kot znaša klavzula v Lampardovi pogodbi.

“Nogometni klub Derby County dovoljuje, da se Chelsea lahko začne pogovarjati s Frankom Lampardom. Ker se približujejo priprave si želimo, da se situacija čimprej razreši. Dokler se nam ne bo zazdelo primerno, da se oglasimo, zadeve ne bomo več komentirali”, so sporočili iz kluba.

Chelsea je brez trenerje od takrat ko je odšel Maurizio Sarri.

Že nekaj časa pa se predvideva, da si pri modrih iz Londona želijo na trenersko klop posaditi klubsko legendo. V ponedeljek so poročali, da naj bi se to zgodilo že v sredo.

Prvaki Lige Evropa naslednji teden začenjajo priprave za novo sezono v kateri bodo med drugim igrali tudi v Ligi prvakov.