Koscielny z Arsenalom ne želi odpotovati na priprave

Premier Liga 11. Jul 201912:54 > 13:02
Getty Images/Alex Caparros

Arsenal je javnost seznanil, da je francoski branilec Laurent Koscielny zavrnil topničarje, da z njimi odpotuje na priprave v ZDA.

“Zelo smo razočarani nad dejanjem igralca. Upamo, da bomo hitro rešili ta problem. Dokler se ta situacija ne reši, pa ne bomo dajali komentarjev,” so zapisali v posebni izjavi za javnost.

Londosnki klub bo na priprave pred začetkom nove sezone odpotoval v ZDA, kjer pa kot vse kaže ne bo francoskega branilca Laurenta Koscielnya.

33-letnik ima sicer s topničarji podpisano pogodbo do konca prihajajoče sezone, vendar njegova želja je da zamenja klub in se preseli drugam

Problem naj bi bil, ker v pretekli sezoni ni bil v prvem planu trenerja Unaia Emeryja. Zanj se sicer zanimajo: Milan, Bayer Leverkusem, Monaco, Lyon, Bordeaux, Rennes in Nantes.