Chelsea s štirimi zadetki do prve zmage v predsezoni

Premier Liga 13. Jul 201916:55 > 17:01
Charles McQuillan/Getty Images

Chelsea je danes na drugi pripravljalni tekmi pred novo sezono prišel do prve zmage pod vodstvom novega trenerja Franka Lamparda. Londončani so s 4:0 premagal irski St. Patricks.

Novi manager Chelseaja Frank Lampard je debitiral na klopi pred tremi dnevi, ko je njegova ekipa samo remizirala z Bohemiansom. Danes pa je Lampard kot trener prišel tudi do prve zmage na klopi modrih.

Londončani so danes s 4:0 zanesljivo premagali še eno irsko ekipo St. Patricksa. V prvem polčasu je po povratku s posoje gol dosegel mladi Mason Mount, enega pa je dodal še branilec Emerson.

V drugem polčasu je Chelsea zaigral z nekoliko spremenjeno zasedbo, ki pa je vseeno dosegla še dva zdetka. Pod oba se je podpisal napadalec Olivier Giroud v 67. in 88. minuti.