Dani Alves ima tri ponudbe iz Premier lige

Premier Liga 14. Jul 201916:41 > 16:43
Buda Mendes/Getty Images

Najtrofejnejši nogometaš na svetu Dani Alves bo kot kaže pred koncem svoje kariere zaigral še v angleški Premier ligi.

Shaun Botterill/Getty Images

36-letni desni bočni branilec je po minuli sezoni zapustil PSG in išče nov klub. Angleški mediji so razkrili, da se za usluge kapetana brazilske reprezentance zanimajo Arsenal, Tottenham in Manchester City.

Dani Alves je za PSG igral od leta 2017, ko je zapustil Juventus. Predtem je igral še za Bahio, Sevillo in Barcelono.

Brazilec je v zadnji sezoni v vseh tekmovanjih odigral 32 tekem in dosegel tri gole ter dodal osem asistenc.

Izkušeni branilec je po končani klubski sezoni z Brazilijo osvojil naslov na turnirju Copa America in tako postal prvi nogometaš, ki je v karieri osvojil kar 40 lovorik.