Klopp: Ne moremo zapravljati kot City in PSG

Laurence Griffiths/Getty Images

Manager Liverpoola Jurgen Klopp je še enkrat več dejal, da v tem poletnem prestopnem roku ne pričakuje velikih okrepitev.

Čeprav se poleti vselej govori o mogočih prestopih velikih zvezd, pri Liverpoolu ostajajo mirni in tihi. V zadnjeh dneh se je sicer veliko govorilo o tem, da bi mladi Harvey Elliott lahko kmalu postal član redsov. 16-letnik je najmlajši debitant v Premier League doslej, lani pa je zabeležil nastop v dresu Fulhama.

“Sproščeni smo, kar se tega tiče. Videli bom kaj se bo zgodilo. Kot sem že rekel, to ne bo pomemben prestopni rok za nas. V zadnjih dveh letih smo veliki vložili v ekipo, ampak ne moremo vsako leto zapravljati veliko denarja,” je ocenil Jurgen Klopp.

“Ljudje govorijo kako bi lahko zapravili 200 ali 300 milijonov. Vsako leto lahko toliko zapravljata samo dva kluba na svetu Manchester City in PSG. Včasih sta v tej skupini tudi Barcelona in Real Madrid.”

Kljub temu, da Liverpool na veliko ne zapravlja je v lanski sezoni osvojil naslov v Ligi prvakov.

“Zadovoljen sem z ekipo, ki jo imam. Mogoče se bomo še okrepili na eni poziciji, če najdemo primernega igralca. AMpak imamo rešitev tudi, če ne pripeljemo nikogar. Če bodo vsi srečni? Ne, ker mnogi želijo, da imamo vrhunske nogometaše tudi na klopi, ampak to ni lahko,” je še zaključil Nemec.